Schwalbe Nobby Nic, Twin Skin Green, 27.5" Opona składana TLR - czarny
Nie udało się wczytać dostępności odbiorów
Kup razem
Masz pytania dotyczące produktu?
Opis
Opis
WSZECHSTRONNY, który działa w każdej sytuacji, niezależnie od pogody, niezależnie od terenu. I to przy stosunkowo niskiej wadze! Największy zakres zastosowań: na wycieczki i All Mountain, na trudne trasy Cross-Country, jak i na technicznie wymagające Enduro-szlaki.
W tym sezonie Nobby Nic przychodzi z nowym projektem bieżnika:
- Nowoczesny bieżnik trailowy z stabilnymi blokami barkowymi zapewnia jeszcze lepszą przyczepność.
- Powiększona odległość między blokami dla lepszego samoczyszczenia.
- Doskonała przyczepność hamowania i napędu dzięki specjalnemu rozmieszczeniu kolców w centrum.
Właściwości:
- Zakres zastosowania: MTB
- Typ opony: Opona składana TLR
- Kompozyt: ADDIX GREEN
- Rozmiar (ETRTO): 27.5 x 2.25 (57-584), 27.5 x 2.40 (62-584), 27.5 x 2.60 (65-584), 27.5 x 2.80" (70-584)
- TPI: 67
- Skórka: Twin Skin
- Homologacja ECE: do 50 km/h
Specyfikacja
Specyfikacja
-
Opona składana
-
Rozmiar koła
-
Profil opony
-
ETRTO57-58462-58465-58470-584
-
Rozmiar opony w calach27.5 x 2.2527.5 x 2.4027.5 x 2.6027.5 x 2.80
