Smar

179 produkty

Napęd twojego roweru nie ma łatwego życia. Ogromne siły działają na niego, jest poddawany ciągłemu tarciu i zawsze znajduje się na samym dole, tam, gdzie jest naprawdę mokro, brudno, zakurzone i ogólnie nieprzyjemnie. Na szczęście masz wiele opcji do wyboru przy smarowaniu napędu. Istnieje nie tylko specjalny smar do łańcucha dla twojego roweru, masz do wyboru olej do łańcucha, spray do łańcucha lub smar na bazie wosku oraz odpowiedni smar do łańcucha na każdą pogodę. Tutaj możesz zamówić odpowiednią pielęgnację dla swojego napędu, poniżej znajdziesz wskazówki, które pomogą ci w wyborze.


  • 10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Muc Off

    Smary na każdą pogodę - 50 ml

    41,34 zł
    Cena za jednostkę826,80 zł / l
  • Carbon Gripper Montagepaste
    -32%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Muc Off

    Pasta Carbon Gripper

    (1)
    62,08 zł 91,94 zł
    Cena za jednostkę827,73 zł / kg
  • All Weather Lube - 120 ml
    -28%
    Kein Extra-Rabatt

    Muc Off

    Smary na każdą pogodę - 120 ml

    (1)
    59,45 zł 82,77 zł
    Cena za jednostkę495,42 zł / l
  • Wet Lube Ketten-Schmiermittel Wet Lube Ketten-Schmiermittel
    -28%
    15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Muc Off

    Wet Lube smar do łańcucha

    (3)
    Od 41,34 zł
    Cena za jednostkę826,80 zł / l
    50 ml 120 ml
  • 10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Muc Off

    Olej do łańcucha Bio Dry Lube - 50 ml

    37,20 zł 41,34 zł
    Cena za jednostkę744,00 zł / l
  • 15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Motorex

    Wosk do łańcucha - 100 ml

    42,14 zł 45,75 zł
    Cena za jednostkę421,40 zł / l
  • Bio Dry Lube Kettenschmiermittel - 120 ml
    -40%
    5% Rabatt mit Corporate Benefits

    Muc Off

    Bio Dry Lube - 120 ml

    (4)
    49,35 zł 82,77 zł
    Cena za jednostkę411,25 zł / l
  • Bike Grease 2000 Bike Grease 2000
    -20%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Motorex

    Bike Grease 2000

    (2)
    Od 54,65 zł 64,17 zł
    Cena za jednostkę546,50 zł / kg
    100 g
  • Cross Country Kettenöl Cross Country Kettenöl
    -31%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Finish Line

    Olej do łańcucha Cross Country

    (9)
    Od 32,40 zł 45,97 zł
    Cena za jednostkę540,00 zł / l
    60 ml
    120 ml
    more
  • Schmierfett SRAM Butter
    -46%
    15% Rabatt mit Corporate Benefits

    SRAM

    Smarny SRAM Masło

    (1)
    34,44 zł 64,35 zł
    Cena za jednostkę1.187,59 zł / l
  • E-Bike Dry Kettenöl E-Bike Dry Kettenöl
    -46%
    5% Rabatt mit Corporate Benefits

    Muc Off

    E-Bike Dry Kettenöl

    (1)
    Od 41,39 zł 55,18 zł
    Cena za jednostkę827,80 zł / l
    50 ml 120 ml
  • C3 Dry Ceramic Lube Ketten Schmiermittel C3 Dry Ceramic Lube Ketten Schmiermittel
    -27%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Muc Off

    C3 Dry Ceramic Lube smar do łańcucha

    Od 63,99 zł 87,36 zł
    Cena za jednostkę1.279,80 zł / l
    50 ml 120 ml
  • E-Bike Bio Wet Kettenöl auf Keramik Basis E-Bike Bio Wet Kettenöl auf Keramik Basis
    -36%
    5% Rabatt mit Corporate Benefits

    Muc Off

    E-Bike Bio Wet olej do łańcucha na bazie ceramiki

    Od 50,60 zł 55,18 zł
    Cena za jednostkę1.012,00 zł / l
    50 ml 120 ml
  • 15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Shimano

    Smar specjalny do hamulców rolkowych - 100 g

    68,75 zł 73,34 zł
    Cena za jednostkę687,50 zł / kg
  • Team Sky Hydrodynamic Kettenschmiermittel Team Sky Hydrodynamic Kettenschmiermittel
    -39%
    5% Rabatt mit Corporate Benefits

    Muc Off

    Smar do łańcucha Team Sky Hydrodynamic

    89,63 zł 147,12 zł
    Cena za jednostkę1.792,60 zł / l
  • White Grease Zweiradfett White Grease Zweiradfett
    -41%
    Kein Extra-Rabatt

    Motorex

    Białe smar do rowerów

    (4)
    Od 39,52 zł 64,17 zł
    Cena za jednostkę395,20 zł / kg
    100 g
  • Turbo Allzweck-Spray Turbo Uniwersalny spray
    -30%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Brunox

    Turbo Uniwersalny spray

    (3)
    Od 25,05 zł 31,95 zł
    Cena za jednostkę250,50 zł / l
    100 ml 400 ml
  • Slick Kettenwachs Slick Kettenwachs
    -28%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Dynamic Bike Care

    Wosk do łańcuchów Slick

    Od 34,31 zł 36,71 zł
    Cena za jednostkę686,20 zł / l
    50 ml
    100 ml
    more

Porównaj /3

Ładowanie...
0