Pielęgnacja

337 produkty

Niektórzy uważają, że ich rower powinien zawsze błyszczeć i migać. Inni nie mają nic przeciwko, aby ich skarby nosiły ślady przygód z ostatnich miesięcy. Niezależnie od strategii, jaką wybierzesz, każdy rower – czy to górski, gravelowy, szosowy czy miejski – potrzebuje od czasu do czasu mycia, odpowiedniego czyszczenia komponentów i nałożenia smaru. I warto to robić, ponieważ bez konserwacji i pielęgnacji grozi przedwczesne zużycie! Tutaj znajdziesz środki czyszczące do rowerów, olej do łańcucha, smary do widelców i amortyzatorów oraz inne mieszanki i narzędzia, które sprawią, że twój ukochany rower będzie działał jak najlepiej przez długi czas!


  • Bike Cleaner Sprühflasche 1 Liter
    -51%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Muc Off

    Butelka spryskująca Bike Cleaner 1 litr

    (6)
    41,01 zł 82,92 zł
    Cena za jednostkę41,01 zł / l
  • Bike Cleaner - 5 Liter
    -42%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Muc Off

    Środek czyszczący do rowerów - 5 litrów

    (16)
    137,80 zł 239,58 zł
    Cena za jednostkę27,56 zł / l
  • Bike Protect - 500 ml
    -51%
    Kein Extra-Rabatt

    Muc Off

    Bike Protect - 500 ml

    38,34 zł 78,28 zł
    Cena za jednostkę51,12 zł / l
  • Drivetrain Cleaner Drivetrain Cleaner
    -39%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Muc Off

    Drivetrain Cleaner

    (3)
    Od 64,29 zł 105,93 zł
    Cena za jednostkę128,58 zł / l
    500 ml 750 ml
  • 8 in 1 Fahrrad Reinigung Kit 8 in 1 Fahrrad Reinigung Kit
    -53%
    5% Rabatt mit Corporate Benefits

    Muc Off

    Zestaw do czyszczenia roweru 8 w 1

    (1)
    136,37 zł 290,22 zł
    Cena za jednostkę90,91 zł / l
  • Ultimate Bicycle Kit Reinigungsset mit Koffer Ultimate Bicycle Kit Reinigungsset mit Koffer
    -41%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Muc Off

    Zestaw czyszczący Ultimate Bicycle Kit z walizką

    (10)
    322,10 zł 543,67 zł
    Cena za jednostkę178,94 zł / l
  • 10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Muc Off

    Smary na każdą pogodę - 50 ml

    41,42 zł
    Cena za jednostkę828,40 zł / l
  • X3 Chain Cleaning Device X3 Chain Cleaning Device
    -38%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Muc Off

    X3 Chain Cleaning Device

    (3)
    119,88 zł 193,53 zł
    Cena za jednostkę1.598,40 zł / l
  • Bremsscheibenreiniger - 400ml
    -41%
    Kein Extra-Rabatt

    Muc Off

    Środek czyszczący do tarcz hamulcowych - 400ml

    43,56 zł 73,69 zł
    Cena za jednostkę108,90 zł / l
  • Carbon Gripper Montagepaste
    -32%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Muc Off

    Pasta Carbon Gripper

    (1)
    62,19 zł 92,10 zł
    Cena za jednostkę829,20 zł / kg
  • All Weather Lube - 120 ml
    -28%
    Kein Extra-Rabatt

    Muc Off

    Smary na każdą pogodę - 120 ml

    (1)
    59,56 zł 82,92 zł
    Cena za jednostkę496,33 zł / l
  • Wet Lube Ketten-Schmiermittel Wet Lube Ketten-Schmiermittel
    -28%
    15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Muc Off

    Wet Lube smar do łańcucha

    (3)
    Od 41,42 zł
    Cena za jednostkę828,40 zł / l
    50 ml 120 ml
  • 10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Muc Off

    Olej do łańcucha Bio Dry Lube - 50 ml

    37,27 zł 41,42 zł
    Cena za jednostkę745,40 zł / l
  • Tyre & Cassette Brush Tyre & Cassette Brush
    -35%
    15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Muc Off

    Szczotka do opon i kaset

    44,58 zł 69,10 zł
  • Silicon Shine Spray Silicon Shine Spray
    -21%
    5% Rabatt mit Corporate Benefits

    Muc Off

    Spray Silicon Shine 500ml

    62,19 zł 78,28 zł
    Cena za jednostkę124,38 zł / l
  • Chain Cleaner Kettenreiniger 400ml
    -35%
    Kein Extra-Rabatt

    Muc Off

    Chain Cleaner Kettenreiniger 400ml

    (8)
    35,93 zł 55,28 zł
    Cena za jednostkę89,83 zł / l
  • Kettenreiniger Flasche Kettenreiniger Flasche
    -33%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Dynamic Bike Care

    Spray do czyszczenia łańcucha

    Od 49,31 zł 64,46 zł
    Cena za jednostkę98,62 zł / l
    500 ml 1000 ml
  • 15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Motorex

    Wosk do łańcucha - 100 ml

    42,22 zł 45,83 zł
    Cena za jednostkę422,20 zł / l

Porównaj /3

Ładowanie...
0