Wosk do łańcucha

33 produkty


  • 15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Motorex

    Wosk do łańcucha - 100 ml

    42,21 zł 45,82 zł
    Cena za jednostkę422,10 zł / l
  • Slick Kettenwachs Slick Kettenwachs
    -28%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Dynamic Bike Care

    Wosk do łańcuchów Slick

    Od 34,36 zł 36,77 zł
    Cena za jednostkę687,20 zł / l
    50 ml
    100 ml
    more
  • 5% Rabatt mit Corporate Benefits

    Silca

    Super Secret Chain Lube Wosk do łańcuchów

    (1)
    Od 89,36 zł 91,86 zł
    Cena za jednostkę1.489,33 zł / l
    60 ml
    120 ml
    more
  • Keramik Wachs-Schmiermittel Keramik Wachs-Schmiermittel
    -20%
    15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Finish Line

    Ceramiczny Wosk-Smar

    (2)
    Od 44,12 zł 55,27 zł
    Cena za jednostkę735,33 zł / l
    60 ml 120 ml
  • Dark Energy Kettenwachs Muc Off Dark Energy Kettenwachs Muc Off
    -41%
    Nowy
    5% Rabatt mit Corporate Benefits

    Muc Off

    Wosk do łańcucha Dark Energy

    (1)
    Od 60,70 zł 92,08 zł
    Cena za jednostkę1.214,00 zł / l
    50 ml 120 ml
  • 5% Rabatt mit Corporate Benefits

    Silca

    Wosk do łańcucha Secret Chain Blend

    207,61 zł 230,07 zł
    Cena za jednostkę415,22 zł / kg
  • HALO Heißkettenwachs 600g (inklusive Kochbeutel) HALO Heißkettenwachs 600g (inklusive Kochbeutel)
    -43%
    Kein Extra-Rabatt

    Finish Line

    HALO Wosk gorący do łańcucha 600g (w zestawie z workiem do gotowania)

    134,42 zł 237,25 zł
    Cena za jednostkę224,03 zł / kg
  • Heißwachs Hyper Wax 240g Heißwachs Hyper Wax 240g
    -29%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Dynamic Bike Care

    Wosk na gorąco Hyper Wax 240g

    131,39 zł 184,25 zł
    Cena za jednostkę547,46 zł / kg
  • Watts-Up Indoor-Kettenwachs, 100 ml Watts-Up Indoor-Kettenwachs, 100 ml
    -32%
    5% Rabatt mit Corporate Benefits

    Dynamic Bike Care

    Wosk do łańcucha Watts-Up Indoor, 100 ml

    46,75 zł 69,08 zł
    Cena za jednostkę467,50 zł / l
  • Kettenwachs GO WAXED - 80ml KMC
    -31%
    Nowy
    15% Rabatt mit Corporate Benefits

    KMC

    Kettenwachs GO WAXED - 80ml

    41,23 zł 59,41 zł
    Cena za jednostkę515,38 zł / l
  • Kettenwachs Reiniger Muc Off
    -21%
    Nowy
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Muc Off

    Środek czyszczący do wosku łańcucha

    91,15 zł 115,12 zł
    Cena za jednostkę182,30 zł / l
  • 5% Rabatt mit Corporate Benefits

    Silca

    Ultimate Chain Wax Sytem

    (1)
    490,94 zł 552,58 zł
  • 10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Dynamic Bike Care

    Łączniki łańcucha

    (1)
    46,00 zł
  • Speed Potion Kettenwachs Speed Potion Kettenwachs
    -56%
    Kein Extra-Rabatt

    Dynamic Bike Care

    Speed Potion Kettenwachs

    Od 53,93 zł 105,90 zł
    Cena za jednostkę1.078,60 zł / l
    50 ml 100 ml
  • 5% Rabatt mit Corporate Benefits

    Silca

    Wax Starter Pack

    183,99 zł 202,44 zł
    Cena za jednostkę779,62 zł / l
  • Super Sonic Ultraschallreiniger
    Nowy
    5% Rabatt mit Corporate Benefits

    Dynamic Bike Care

    Super Sonic Ultraschallreiniger

    494,19 zł 552,58 zł
  • HALO Wax Lube 120ml HALO Wax Lube 120ml
    -34%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Finish Line

    HALO Wosk do łańcucha 120ml

    117,18 zł 177,34 zł
    Cena za jednostkę976,50 zł / l
  • Wosk do gorącego wosku Endurance Chip
    Nowy
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Silca

    Wosk do gorącego wosku Endurance Chip

    148,51 zł 161,03 zł
    Cena za jednostkę2.062,64 zł / kg

Porównaj /3

Ładowanie...
0