Finish Line

39 produkty


  • Cross Country Kettenöl Cross Country Kettenöl
    -31%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Finish Line

    Olej do łańcucha Cross Country

    (9)
    Od 32,45 zł 46,04 zł
    Cena za jednostkę540,83 zł / l
    60 ml
    120 ml
    more
  • Gear Floss Mikrofaser Reinigungsstrick Gear Floss Mikrofaser Reinigungsstrick Finish Line
    -25%
    15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Finish Line

    Mikrofibrowy sznurek do czyszczenia Gear Floss

    39,63 zł 52,95 zł
  • 15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Finish Line

    Ceramiczny Wosk-Smar

    (2)
    Od 50,68 zł 55,27 zł
    Cena za jednostkę844,67 zł / l
    60 ml 120 ml
  • Keramik Kettenöl Schmiermittel
    -45%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Finish Line

    Smar olej ceramiczny do łańcucha

    (5)
    Od 30,27 zł 55,27 zł
    Cena za jednostkę504,50 zł / l
    60 ml 120 ml
  • FL Trockenschmiermittel - 240ml
    -25%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Finish Line

    FL Trockenschmiermittel - 240ml

    (1)
    75,95 zł 101,36 zł
    Cena za jednostkę316,46 zł / l
  • HALO Heißkettenwachs 600g (inklusive Kochbeutel) HALO Heißkettenwachs 600g (inklusive Kochbeutel)
    -43%
    Kein Extra-Rabatt

    Finish Line

    HALO Wosk gorący do łańcucha 600g (w zestawie z workiem do gotowania)

    134,43 zł 237,27 zł
    Cena za jednostkę224,05 zł / kg
  • Fiber Grip Carbon Montage-Gel Fiber Grip Carbon Montage-Gel
    -51%
    Kein Extra-Rabatt

    Finish Line

    Fiber Grip Carbon Montage-Gel

    (1)
    Od 4,46 zł 6,91 zł
    Cena za jednostkę743,33 zł / l
    6cc
    50ml
    more
  • Ecotech Multi-Entfetter - 600 ml
    -49%
    Kein Extra-Rabatt

    Finish Line

    Ecotech Multi-Entfetter - 600 ml

    62,54 zł 122,09 zł
    Cena za jednostkę104,23 zł / l
  • Premium Fett Trilinium Premium Fett Trilinium
    -44%
    15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Finish Line

    Premium Smar Trilinium

    Od 50,68 zł 69,13 zł
    Cena za jednostkę506,80 zł / kg
    100 g
    450 g
    more
  • Mechaniker Handschuhe Mechaniker Handschuhe
    -62%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Finish Line

    Rękawice mechanika

    Od 16,54 zł 43,77 zł
    S/M L/XL
  • Trockenchmiermittel Trockenchmiermittel
    -32%
    5% Rabatt mit Corporate Benefits

    Finish Line

    Suchy smar

    (2)
    Od 31,29 zł 46,04 zł
    Cena za jednostkę521,50 zł / l
    60 ml
  • Starter Kit 1-2-3 Kettenreinigungsset
    -47%
    Kein Extra-Rabatt

    Finish Line

    Zestaw startowy 1-2-3 do czyszczenia łańcucha

    (1)
    81,30 zł 154,31 zł
    Cena za jednostkę451,67 zł / l
  • E-Bike Kettenöl Schmiermittel 120ml
    -38%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Finish Line

    E-Bike Smar do łańcucha 120ml

    47,16 zł 76,04 zł
    Cena za jednostkę393,00 zł / l
  • FL Trockenschmiermittel Aeros - 244ml
    -41%
    5% Rabatt mit Corporate Benefits

    Finish Line

    FL Trockenschmiermittel Aeros - 244ml

    (2)
    54,38 zł 92,18 zł
    Cena za jednostkę222,87 zł / l
  • Keramik-Fett Lagerfett Keramik-Fett Lagerfett
    -45%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Finish Line

    Smar ceramiczny Smar łożyskowy

    (3)
    Od 35,30 zł 64,45 zł
    Cena za jednostkę588,33 zł / l
    60 ml 450 ml
  • Stanchion Lube Standrohr-Öl Stanchion Lube Standrohr-Öl
    -46%
    15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Finish Line

    Olej do rur górnych

    44,62 zł 82,95 zł
    Cena za jednostkę2.974,67 zł / kg
  • E-Shift E-Schaltgruppenreiniger E-Shift E-Schaltgruppenreiniger
    -56%
    Kein Extra-Rabatt

    Finish Line

    E-Shift E-Schaltgruppenreiniger

    37,22 zł 69,13 zł
    Cena za jednostkę140,45 zł / l
    475 ml
  • Super Bike Wash Fahrrad-Reiniger Super Bike Wash Fahrrad-Reiniger
    -59%
    Kein Extra-Rabatt

    Finish Line

    Super Bike Wash Środek czyszczący

    (1)
    Od 43,33 zł 76,04 zł
    Cena za jednostkę43,33 zł / l
    1 l 3,8 l

Porównaj /3

Ładowanie...
0