Smeermiddelen

179 producten

De drive van uw fiets is niet eenvoudig. Enorme krachten handelen op hem, hij is onderworpen aan constante wrijving en hij staat altijd onderaan, dus waar het echt nat, vies, stoffig en algemeen ongemakkelijk wordt. Gelukkig heb je veel keuze als het gaat om de drive -smering. Er is niet alleen speciaal kettingvet voor uw fiets, u hebt de keuze tussen kettingolie, kettingspray of kettingsmering op een op was en het juiste kettingvet voor elk weer. Hier kunt u de juiste zorg voor uw schijf bestellen, er zijn onderstaande tips die u helpen kiezen.


  • 10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Muc Off

    All Weather Lube - 50 ml

    9,14 €
    Eenheid prijs182,80 € / l
  • Carbon Gripper Montagepasta
    33% korting
    15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Muc Off

    Koolstof grijper montage pasta

    (1)
    13,72 € 20,33 €
    Eenheid prijs182,93 € / kg
  • All Weather Lube - 120 ml
    28% korting
    Kein Extra-Rabatt

    Muc Off

    All Weather Lube - 120 ml

    (1)
    13,14 € 18,30 €
    Eenheid prijs109,50 € / l
  • Wet Lube kettingsmeermiddel Wet Lube kettingsmeermiddel
    -28%
    15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Muc Off

    Wet Lube Ketting smeermiddel

    (3)
    Van 9,14 €
    Eenheid prijs182,80 € / l
    50 ml 120 ml
  • 15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Muc Off

    Bio Dry Lube ketting smeermiddel - 50 ml

    8,23 € 9,14 €
    Eenheid prijs164,60 € / l
  • 15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Motorex

    Kettingwas - 100 ml

    9,32 € 10,12 €
    Eenheid prijs93,20 € / l
  • Bio Dry Lube Kettingsmeermiddel - 120 ml
    40% korting
    15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Muc Off

    Bio Dry Lube ketting smeermiddel - 120 ml

    (4)
    10,91 € 18,30 €
    Eenheid prijs90,92 € / l
  • Cross Country kettingolie Cross Country kettingolie
    -31%
    15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Finish Line

    Cross Country Kettingolie

    (9)
    Van 7,16 € 10,16 €
    Eenheid prijs119,33 € / l
    60 ml
    120 ml
    more
  • Fietsvet 2000 Fietsvet 2000
    -20%
    5% Rabatt mit Corporate Benefits

    Motorex

    Bike Vet 2000

    (2)
    Van 12,08 € 14,18 €
    Eenheid prijs120,80 € / kg
    100 g
  • Vet SRAM Boter
    40% korting
    15% Rabatt mit Corporate Benefits

    SRAM

    Vet SRAM boter

    (1)
    8,54 € 14,23 €
    Eenheid prijs294,48 € / l
  • E-Bike Dry Kettingolie E-Bike Dry Kettingolie
    -46%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Muc Off

    E-bike ketting olie - 50ml

    (1)
    Van 9,15 € 12,20 €
    Eenheid prijs183,00 € / l
    50 ml 120 ml
  • C3 Dry Ceramic Lube Kettingsmeermiddel C3 Dry Ceramic Lube Kettingsmeermiddel
    -31%
    15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Muc Off

    C3 Dry Ceramic Lube kettingsmeermiddel

    Van 13,27 € 19,31 €
    Eenheid prijs265,40 € / l
    50 ml 120 ml
  • E-Bike Bio Wet Kettingolie op Keramische Basis E-Bike Bio Wet Kettingolie op Keramische Basis
    -36%
    15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Muc Off

    E-bike biologische kettingolie op keramische basis - 50ml

    Van 8,94 € 12,20 €
    Eenheid prijs178,80 € / l
    50 ml 120 ml
  • Team Sky Hydrodynamische Kettingsmeermiddel Team Sky Hydrodynamische Kettingsmeermiddel
    39% korting
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Muc Off

    Team Sky Hydrodynamisch Ketting Smeermiddel

    19,81 € 32,52 €
    Eenheid prijs396,20 € / l
  • 15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Shimano

    Speciaal vet voor rollerbrakes - 100 g

    15,20 € 16,21 €
    Eenheid prijs152,00 € / kg
  • White Grease tweewielfet White Grease tweewielfet
    -41%
    5% Rabatt mit Corporate Benefits

    Motorex

    Wit vet Tweewielig vet

    (4)
    Van 8,74 € 14,18 €
    Eenheid prijs87,40 € / kg
    100 g
  • Turbo allesreiniger spray Turbo-spray voor alle doeleinden
    -30%
    15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Brunox

    Turbo-spray voor alle doeleinden

    (3)
    Van 5,54 € 7,07 €
    Eenheid prijs55,40 € / l
    100 ml 400 ml
  • Slick Kettenwachs Slick Kettenwachs
    -28%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Dynamic Bike Care

    Slick Ketenwas

    Van 7,59 € 8,12 €
    Eenheid prijs151,80 € / l
    50 ml
    100 ml
    more

Vergelijken /3

Aan het laden...
0