Finish Line

39 products


  • Cross Country Chain Oil Cross Country Chain Oil
    -31%
    15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Finish Line

    Cross Country chain oil

    (9)
    From 32,50 zł 46,12 zł
    Unit price541,67 zł / l
    60 ml
    120 ml
    more
  • 15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Finish Line

    Gear Floss Microfiber Cleaning Rope

    48,44 zł 53,04 zł
  • 15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Finish Line

    Ceramic wax lubricant

    (2)
    From 50,76 zł 55,36 zł
    Unit price846,00 zł / l
    60 ml 120 ml
  • Ceramic chain oil lubricant
    -45%
    15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Finish Line

    Ceramic chain oil lubricant

    (5)
    From 30,31 zł 55,36 zł
    Unit price505,17 zł / l
    60 ml 120 ml
  • FL Trockenschmiermittel - 240ml
    -25%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Finish Line

    FL Dry Lubricant - 240ml

    (1)
    76,07 zł 101,52 zł
    Unit price316,96 zł / l
  • HALO Heißkettenwachs 600g (inklusive Kochbeutel) HALO Heißkettenwachs 600g (inklusive Kochbeutel)
    -43%
    Kein Extra-Rabatt

    Finish Line

    HALO Hot chain wax 600g (including cooking bag)

    134,65 zł 237,64 zł
    Unit price224,42 zł / kg
  • Fiber Grip Carbon Assembly Gel Fiber Grip Carbon Assembly Gel
    -51%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Finish Line

    Fiber Grip Carbon Assembly Gel

    (1)
    From 4,46 zł 6,92 zł
    Unit price743,33 zł / l
    6cc
    50ml
    more
  • Ecotech Multi-Degreaser - 600 ml
    -49%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Finish Line

    Ecotech Multi-Degreaser - 600 ml

    62,64 zł 122,28 zł
    Unit price104,40 zł / l
  • Premium Fett Trilinium Premium Fett Trilinium
    -44%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Finish Line

    Premium Fat Trilinium

    From 50,76 zł 69,24 zł
    Unit price507,60 zł / kg
    100 g
    450 g
    more
  • Mechanic gloves Mechanic gloves
    -62%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Finish Line

    Mechanic gloves

    From 16,56 zł 43,84 zł
    S/M L/XL
  • Dry lubricant Dry lubricant
    -32%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Finish Line

    Dry lubricant

    (2)
    From 31,34 zł 46,12 zł
    Unit price522,33 zł / l
    60 ml
  • Starter Kit 1-2-3 Chain Cleaning Set
    -47%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Finish Line

    Starter Kit 1-2-3 Chain Cleaning Set

    (1)
    81,43 zł 154,56 zł
    Unit price452,39 zł / l
  • E-bike chain oil lubricant 120ml
    -38%
    15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Finish Line

    E-bike chain oil lubricant 120ml

    47,23 zł 76,16 zł
    Unit price393,58 zł / l
  • FL Trockenschmiermittel Aeros - 244ml
    -41%
    5% Rabatt mit Corporate Benefits

    Finish Line

    FL Dry Lubricant Aeros - 244ml

    (2)
    54,47 zł 92,32 zł
    Unit price223,24 zł / l
  • Ceramic grease bearing grease Ceramic grease bearing grease
    -45%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Finish Line

    Ceramic grease bearing grease

    (3)
    From 35,36 zł 64,56 zł
    Unit price589,33 zł / l
    60 ml 450 ml
  • Stanchion Lube Standpipe Oil Stanchion Lube Standpipe Oil
    -46%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Finish Line

    Stanchion Lube Stanchion Oil

    44,69 zł 83,08 zł
    Unit price2.979,33 zł / kg
  • E-Shift E-Shift group cleaner E-Shift E-Shift group cleaner
    -56%
    5% Rabatt mit Corporate Benefits

    Finish Line

    E-Shift E-shift group cleaner

    37,28 zł 69,24 zł
    Unit price140,68 zł / l
    475 ml
  • Super Bike Wash Bicycle Cleaner Super Bike Wash Bicycle Cleaner
    -59%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Finish Line

    Super Bike Wash Bicycle Cleaner

    (1)
    From 47,59 zł 76,16 zł
    Unit price47,59 zł / l
    1 l 3.8 l

Compare /3

Loading...
0