Smary montażowe

49 produkty

Carbon-Paste, smar dla łożysk lub pasta miedziana – jest wiele smarów, które mają zastosowanie w rowerze w różnych okolicznościach lub przy różnych komponentach. Niektóre z nich ułatwiają montaż, inne utrzymują rower w ruchu.


  • Carbon Gripper Montagepaste
    -33%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Muc Off

    Pasta Carbon Gripper

    (1)
    13,49 € 19,99 €
    Cena za jednostkę179,87 € / kg
  • Bike Grease 2000 Bike Grease 2000
    -20%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Motorex

    Bike Grease 2000

    (2)
    Od 11,88 € 13,95 €
    Cena za jednostkę118,80 € / kg
    100 g
  • Spezialfett für Rollenbremsen - 100 g
    -29%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Shimano

    Smar specjalny do hamulców rolkowych - 100 g

    11,36 € 15,95 €
    Cena za jednostkę113,60 € / kg
  • White Grease Zweiradfett White Grease Zweiradfett
    -41%
    Kein Extra-Rabatt

    Motorex

    Białe smar do rowerów

    (4)
    Od 12,95 € 13,95 €
    Cena za jednostkę129,50 € / kg
    100 g
  • Turbo Allzweck-Spray Turbo Uniwersalny spray
    -30%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Brunox

    Turbo Uniwersalny spray

    (3)
    Od 5,45 € 6,95 €
    Cena za jednostkę54,50 € / l
    100 ml 400 ml
  • Bio Grease Allzweckfett
    -41%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Muc Off

    Bio Grease Allzweckfett

    (5)
    13,56 € 22,99 €
    Cena za jednostkę90,40 € / kg
  • 15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Muc Off

    MO-94 środek smarny spray 400ml

    6,99 € 7,99 €
    Cena za jednostkę17,48 € / l
  • Carbon Montagepaste Carbon Montagepaste
    -47%
    Kein Extra-Rabatt

    Dynamic Bike Care

    Carbon Montagepaste

    (1)
    Od 1,99 €
    Cena za jednostkę398,00 € / kg
    5 g
    80 g
    more
  • 15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Liqui Moly

    Zabezpieczenie śrub średnio mocne 10 g

    (1)
    7,45 €
    Cena za jednostkę745,00 € / kg
  • Bio Grease 450g Workshop Size - Bio-Fett Bio Grease 450g Workshop Size - Bio-Fett
    -53%
    Kein Extra-Rabatt

    Muc Off

    Bio Grease 450g Rozmiar warsztatowy - Bio-tłuszcz

    (1)
    18,91 € 39,99 €
    Cena za jednostkę42,02 € / kg
  • Premium Universalfett Premium Universalfett
    -26%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Dynamic Bike Care

    Smar Premium Uniwersalny

    17,79 € 23,99 €
    Cena za jednostkę88,95 € / l
  • Galli Grease Pro Kugellager-Fett Galli Grease Pro Kugellager-Fett
    -30%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Dynamic Bike Care

    Galli Grease Pro Smar do łożysk

    (1)
    16,74 € 23,99 €
    Cena za jednostkę83,70 € / l
  • 15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Motorex

    Pasta montażowa 100 g

    22,95 € 23,95 €
    Cena za jednostkę229,50 € / kg
  • Spezialöl für Alfine 11-Gang SG-S700 Nabe Spezialöl für Alfine 11-Gang SG-S700 Nabe
    -42%
    5% Rabatt mit Corporate Benefits

    Shimano

    Olej specjalny do piasty Alfine 11-biegowej SG-S700

    Od 8,67 € 14,95 €
    Cena za jednostkę173,40 € / l
    50 ml 1 l
  • Universalfett Universalfett
    -25%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Dynamic Bike Care

    Uniwersalne smar

    13,53 € 17,99 €
    Cena za jednostkę67,65 € / l
  • Spezialfett für Getriebenabe & Stabilisator Shimano
    -33%
    15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Shimano

    Smar specjalny do piasty napędowej i stabilizatora

    9,36 € 13,95 €
    Cena za jednostkę93,60 € / kg
  • Fiber Grip Carbon Montage-Gel Fiber Grip Carbon Montage-Gel
    -51%
    Kein Extra-Rabatt

    Finish Line

    Fiber Grip Carbon Montage-Gel

    (1)
    Od 0,96 € 1,50 €
    Cena za jednostkę160,00 € / l
    6cc
    50ml
    more
  • 15% Rabatt mit Corporate Benefits

    R.S.P.

    Creak Freak pasta montażowa - 50 g

    (1)
    10,99 € 11,99 €
    Cena za jednostkę219,80 € / kg

Porównaj /3

Ładowanie...
0