Smeermiddelen

179 producten

De drive van uw fiets is niet eenvoudig. Enorme krachten handelen op hem, hij is onderworpen aan constante wrijving en hij staat altijd onderaan, dus waar het echt nat, vies, stoffig en algemeen ongemakkelijk wordt. Gelukkig heb je veel keuze als het gaat om de drive -smering. Er is niet alleen speciaal kettingvet voor uw fiets, u hebt de keuze tussen kettingolie, kettingspray of kettingsmering op een op was en het juiste kettingvet voor elk weer. Hier kunt u de juiste zorg voor uw schijf bestellen, er zijn onderstaande tips die u helpen kiezen.


  • Vet voor ophanging montage Vet voor ophanging montage
    22% korting
    5% Rabatt mit Corporate Benefits

    Peaty´s

    Vet voor ophanging

    14,23 € 18,30 €
    Eenheid prijs189,73 € / l
  • Dynamisch vet voor demperafdichting
    -27%
    15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Rock Shox

    Dynamisch vet voor demperafdichting

    Van 13,21 € 14,23 €
    Eenheid prijs455,52 € / l
    29 ml
  • Prime Heißwachs
    27% korting
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Dynamic Bike Care

    Prime Heißwachs

    26,06 € 35,54 €
    Eenheid prijs57,91 € / kg
  • Ultimate Chain Wax Sytem Silca
    21% korting
    5% Rabatt mit Corporate Benefits

    Silca

    Ultimate Chain Wax Sytem

    (1)
    96,57 € 121,97 €
  • 10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Dynamic Bike Care

    Chain Couplers

    (1)
    10,15 €
  • E-bike kettingolie smeermiddel 120ml
    38% korting
    15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Finish Line

    E-bike kettingolie smeermiddel 120ml

    10,41 € 16,78 €
    Eenheid prijs86,75 € / l
  • 15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Motorex

    Koper Samenstellingspasta Koperpasta

    16,78 € 17,80 €
    Eenheid prijs167,80 € / kg
  • E-Bike Kettenöl, 100 ml E-Bike Kettenöl, 100 ml
    45% korting
    5% Rabatt mit Corporate Benefits

    Dynamic Bike Care

    E-Bike Kettenöl, 100 ml

    7,24 € 13,21 €
    Eenheid prijs72,40 € / l
  • FL Trockenschmiermittel Aeros - 244ml
    41% korting
    5% Rabatt mit Corporate Benefits

    Finish Line

    FL Droog Glijmiddel Aeros - 244ml

    (2)
    12,00 € 20,34 €
    Eenheid prijs49,18 € / l
  • Keramisch vet lager vet Keramisch vet lager vet
    -45%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Finish Line

    Keramisch vet Lager vet

    (3)
    Van 7,79 € 14,23 €
    Eenheid prijs129,83 € / l
    60 ml 450 ml
  • Stanchion Lube Standpijp-olie Stanchion Lube Standpijp-olie
    46% korting
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Finish Line

    Stanchion Lube Standpipe Oil

    9,85 € 18,31 €
    Eenheid prijs656,67 € / kg
  • C3 Wet Ceramic Lube Kettingsmeermiddel - 50ml C3 Wet Ceramic Lube Kettingsmeermiddel - 50ml
    50% korting
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Muc Off

    C3 Wet Ceramic Lube Ketting smeermiddel - 50ml

    9,64 € 19,31 €
    Eenheid prijs192,80 € / l
  • 49% korting
    Nieuw binnen
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    SRAM

    Hydraulisch Remvet - 29 ml (1oz)

    7,72 € 15,26 €
    Eenheid prijs266,21 € / l
  • Bearing Pro Kugellagerpaste Dynamic Bike Care Bearing Pro Kugellagerpaste Dynamic Bike Care
    -41%
    Nieuw binnen
    Kein Extra-Rabatt

    Dynamic Bike Care

    Bearing Pro kogellagerpasta

    (1)
    Van 14,23 € 15,25 €
    Eenheid prijs177,88 € / kg
    80 g 500 ml
  • 5% Rabatt mit Corporate Benefits

    Silca

    Wax startpakket

    40,61 € 44,69 €
    Eenheid prijs172,08 € / l
  • C3 Wet Ceramic Lube / Kettenschmiermittel - 300 ml
    38% korting
    5% Rabatt mit Corporate Benefits

    Muc Off

    C3 Wet Ceramic Lube / Kettingsmeermiddel - 300 ml

    (1)
    25,31 € 40,67 €
    Eenheid prijs84,37 € / l
  • Wet Lube Kettenöl - 100 ml Dynamic Bike Care Wet Lube Kettenöl - 100 ml Dynamic Bike Care
    Nieuw binnen
    15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Dynamic Bike Care

    Wet Lube kettenolie - 100 ml

    12,20 € 13,21 €
    Eenheid prijs122,00 € / l
  • Geen Stick Slip Additief - 50 ml
    27% korting
    15% Rabatt mit Corporate Benefits

    R.S.P.

    No Stick Slip Additief - 50 ml

    8,89 € 12,20 €
    Eenheid prijs177,80 € / l

Vergelijken /3

Aan het laden...
0