Smeermiddelen

179 producten

De drive van uw fiets is niet eenvoudig. Enorme krachten handelen op hem, hij is onderworpen aan constante wrijving en hij staat altijd onderaan, dus waar het echt nat, vies, stoffig en algemeen ongemakkelijk wordt. Gelukkig heb je veel keuze als het gaat om de drive -smering. Er is niet alleen speciaal kettingvet voor uw fiets, u hebt de keuze tussen kettingolie, kettingspray of kettingsmering op een op was en het juiste kettingvet voor elk weer. Hier kunt u de juiste zorg voor uw schijf bestellen, er zijn onderstaande tips die u helpen kiezen.


  • Hydrodynamic Classics Lube - 150 ml Hydrodynamic Classics Lube - 150 ml
    Uitverkocht
    74% korting
    15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Muc Off

    Dry Classics Smeermiddel - 150 ml

    9,41 € 35,57 €
    Eenheid prijs62,73 € / l
  • Droogsmeermiddel - 50 ml
    Uitverkocht
    56% korting
    Kein Extra-Rabatt

    F100

    Droog smeermiddel - 50 ml

    4,46 € 10,15 €
    Eenheid prijs89,20 € / l
  • Briljantvet wit
    Uitverkocht
    15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Atlantic

    Briljant vetwit

    (3)
    4,99 €
    Eenheid prijs124,75 € / kg
  • Kettingvet met PTFE - Spuitbus 500 ml
    Uitverkocht
    42% korting
    Kein Extra-Rabatt

    Atlantic

    Kettingvet met PTFE - spuitbus 500 ml

    11,72 € 20,23 €
    Eenheid prijs23,44 € / l
  • Max Grip Carbon Assembly Paste Montagepasta Max Grip Carbon Assembly Paste Montagepasta
    Uitverkocht
    15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Peaty´s

    Max Grip Koolstof Montagepasta Montagepasta

    10,87 € 11,18 €
    Eenheid prijs144,93 € / kg
  • E-Bike Lube Kettingwax - 120 ml
    Uitverkocht
    15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Squirt

    E-Bike Lube Kettingwas - 120 ml

    13,02 € 15,26 €
    Eenheid prijs108,50 € / l
  • Bio Droogsmeermiddel 100 ml
    Uitverkocht
    45% korting
    Kein Extra-Rabatt

    F100

    Biologisch droog smeermiddel 100 ml

    9,52 € 17,28 €
    Eenheid prijs95,20 € / l
  • Lagerfett - 50 ml
    Uitverkocht
    43% korting
    Kein Extra-Rabatt

    Atlantic

    Kogellagervet - 50 ml

    2,50 € 4,37 €
    Eenheid prijs50,00 € / l
  • E-bike kettingolie - 100 ml
    Uitverkocht
    46% korting
    Kein Extra-Rabatt

    F100

    E-bike kettingolie - 100 ml

    8,26 € 15,25 €
    Eenheid prijs82,60 € / l
  • Transmissievet
    Uitverkocht
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Bosch

    Transmissievet

    9,81 €
  • U-Fluid
    Uitverkocht
    50% korting
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    U2NR

    U-Fluid

    1,02 € 2,03 €
    Eenheid prijs204,00 € / l
  • Kettingolie Oelzeuch - 50 ml
    Uitverkocht
    15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Atlantic

    Kettingolie Oelzeuch - 50 ml

    4,99 €
    Eenheid prijs99,80 € / l
  • Kettingolie - 50 ml Kettingolie - 50 ml
    Uitverkocht
    41% korting
    Kein Extra-Rabatt

    F100

    Kettingolie - 50 ml

    (1)
    6,03 € 10,15 €
    Eenheid prijs120,60 € / l
  • Kettingolie - 300 ml Kettingolie - 300 ml
    Uitverkocht
    38% korting
    Kein Extra-Rabatt

    F100

    Kettingolie - 300 ml

    (1)
    12,61 € 20,33 €
    Eenheid prijs42,03 € / l
  • Kettingolie - 100 ml Kettingolie - 100 ml
    Uitverkocht
    27% korting
    5% Rabatt mit Corporate Benefits

    F100

    Kettingolie - 100 ml

    (1)
    11,08 € 15,25 €
    Eenheid prijs110,80 € / l
  • Droogsmeermiddel - 100 ml
    Uitverkocht
    37% korting
    Kein Extra-Rabatt

    F100

    Droog smeermiddel - 100 ml

    9,60 € 15,25 €
    Eenheid prijs96,00 € / l
  • Kettingolie - 100 ml
    Uitverkocht
    15% Rabatt mit Corporate Benefits

    F100

    Kettingolie - 100 ml

    15,25 € 16,26 €
    Eenheid prijs152,50 € / l

Vergelijken /3

Aan het laden...
0