Verzorging

337 producten

Voor sommigen is het belangrijk dat hun fiets te allen tijde flitst en flitst. Anderen vinden het niet erg om hun lievelingen hun avonturen van de afgelopen maanden te laten zien. Welke strategie je ook volgt, elke fiets – of het nu een mountainbike, grindfiets, racefiets of stadsfiets is – moet zo nu en dan gewassen worden, de onderdelen goed gereinigd en daarna ingevet. En het is de moeite waard, want zonder onderhoud en verzorging bestaat het risico op voortijdige slijtage! Hier vindt u fietsreinigers, kettingolie, smeermiddelen voor vorken en schokbrekers en andere mengsels en apparatuur die ervoor zorgen dat uw geliefde fiets zo lang mogelijk soepel blijft rijden!


  • 5% Rabatt mit Corporate Benefits

    Silca

    Wax startpakket

    40,61 € 44,69 €
    Eenheid prijs172,08 € / l
  • C3 Wet Ceramic Lube / Kettenschmiermittel - 300 ml
    38% korting
    5% Rabatt mit Corporate Benefits

    Muc Off

    C3 Wet Ceramic Lube / Kettingsmeermiddel - 300 ml

    (1)
    25,31 € 40,67 €
    Eenheid prijs84,37 € / l
  • E-Shift E-Schakelgroepreiniger E-Shift E-Schakelgroepreiniger
    -56%
    5% Rabatt mit Corporate Benefits

    Finish Line

    E-Shift E-Shift Groep Schoonmaker

    8,22 € 15,26 €
    Eenheid prijs31,02 € / l
    475 ml
  • 15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Atlantic

    Microvezeldoek

    2,95 €
  • Aandrijflijn - Reiniger 500ml Aandrijflijn - Reiniger 500ml
    21% korting
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Peaty´s

    Aandrijflijn reiniger 500ml

    13,62 € 17,28 €
    Eenheid prijs27,24 € / l
  • 15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Peaty´s

    Bamboe fiets poetsdoeken

    17,28 € 18,30 €
  • Super Bike Wash Fietsreiniger Super Bike Wash Fietsreiniger
    -59%
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Finish Line

    Super Bike Wash Fietsreiniger

    (1)
    Van 9,53 € 16,78 €
    Eenheid prijs9,53 € / l
    1 l 3,8 l
  • 15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Motorex

    Siliconenspray

    13,72 € 14,74 €
    Eenheid prijs27,44 € / l
  • E-Bike Clean, Protect & Lube Kit (Natte Smeermiddel Versie) E-Bike Clean, Protect & Lube Kit (Natte Smeermiddel Versie)
    30% korting
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Muc Off

    E-bike Clean, Protect & Lube Kit (Wet Lube versie)

    25,51 € 36,59 €
    Eenheid prijs17,59 € / l
  • Geen Stick Slip Additief - 50 ml
    27% korting
    15% Rabatt mit Corporate Benefits

    R.S.P.

    No Stick Slip Additief - 50 ml

    8,89 € 12,20 €
    Eenheid prijs177,80 € / l
  • Protex Impregneerspray
    46% korting
    15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Motorex

    Protex Impregneer Spray

    9,81 € 18,25 €
    Eenheid prijs19,62 € / l
  • U-Grease
    58% korting
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    U2NR

    U-Grease

    0,85 € 2,03 €
    Eenheid prijs170,00 € / kg
  • HALO Wax Lube 120ml HALO Wax Lube 120ml
    34% korting
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Finish Line

    HALO Wax Lube 120ml

    25,86 € 39,14 €
    Eenheid prijs215,50 € / l
  • PM600 Military Fett
    24% korting
    10% Rabatt mit Corporate Benefits

    Rock Shox

    PM600 Militair vet

    20,98 € 27,45 €
    Eenheid prijs49,02 € / l
  • Premium Leather Saddle Care Kit Premium Leather Saddle Care Kit
    28% korting
    5% Rabatt mit Corporate Benefits

    Brooks

    Verzorgingsset voor premium lederen zadels

    36,60 € 50,84 €
  • Bike-Schuh-Bürste
    47% korting
    Kein Extra-Rabatt

    Muc Off

    Fietsschoenborstel

    5,88 € 11,18 €
  • 15% Rabatt mit Corporate Benefits

    R.S.P.

    Luchtvochtigheid RS - 250 ml

    14,40 € 15,15 €
    Eenheid prijs57,60 € / l
  • Premium Microvezel Detaildoek Premium Microvezel Detaildoek
    32% korting
    15% Rabatt mit Corporate Benefits

    Muc Off

    Premium Microvezel Doek

    6,21 € 9,14 €

Vergelijken /3

Aan het laden...
0